Yhteystiedot

Ota yhteyttä

Reload

NORDPOINT CONSULTING FINLAND OY (NPCF)
Y-tunnus: 0777323-3

sähköpostit: etunimi.sukunimi@npcf.fi

Käyntiosoite:
Lentäjäntie 3, 4 krs,
01530 VANTAA

Postiosoite:
PL 241, 00101 HELSINKI

Laskutustiedot:
Verkkolaskuosoite: 003707773233
Y-tunnus: 0777323-3
Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Group Oy
Operaattorin välittäjäntunnus: 003710948874

Paperiset laskut tulee postittaa:
NordPointConsulting Finland oy
PL46417
00063 Laskunet


Juha
toimitusjohtaja, RI
Gaido Kentem
hallinto, talous ja rahoitus, hankekehitys, projektien johto, operatiivisen liiketoiminnan johto Baltiassa ja Venäjällä
+358 40 3560901 tai +37256216452
gaido.kentem@npcf.fi tai gaido.kentem@npdf.fi
 


liiketoimintajohtaja ja kiinteistöjohtaja, senior advisor
Arto Merisalo
hanke- ja kiinteistökehitysliiketoiminta, kiinteistökehityskohteiden ja tonttien hankinta, sidosryhmä- ja yhteiskuntasuhteet, sijoittajakaupat, yritysjärjestelyt sekä operatiivisen liiketoiminnan johto Suomessa
050 552 4602 tai 040 733 1331
arto.merisalo@npcf.fi
 

Erkki
johtava kiinteistökonsultti, senior advisor, LKV
Erkki Pursiainen
asiakasyhteydet ja suhteet kaupan ketjuihin sekä logistiikkayhtiöihin, hanke- ja kiinteistökehitys, myynnit ja vuokraukset, kotimaiset sijoittaja-asiakkaat, yritysjärjestelyt
050 595 9715
erkki.pursiainen@npcf.fi
 

Rainer
kiinteistökonsultti, senior advisor, LKV 
Rainer Sourander
asiakasyhteydet, kiinteistökehityskohteiden ja tonttien hankinta, hanke- ja kiinteistökehitys, vuokraus, yritysjärjestelyt
044 540 9411
rainer.sourander@npcf.fi
 

Pekka
kiinteistökonsultti, senior advisor, LKV
Pekka Marttila
ketjuyhteydet kaupan ketjuihin ja toimitiloja etsiviin yrityksiin, hankekehityskohteiden ja toimitilojen vuokraukset, hankekehitys
0400 777 364
pekka.marttila@npcf.fi
 

Kari Malinen
kiinteistökonsultti, advisor
Kari Malinen
kauppa- ja liikepaikat, ketjuasiakkaat,  kiinteistökehityskohteiden ja tonttien hankinta, hanke- ja kiinteistökehitys, vuokraus
040 828 1656
kari.malinen@npcf.fi
 


yhteyspäällikkö
Johannes Nummikoski
toimitilatarpeiden kartoitus ja yhteydet kaupan ketjuihin, logistiikka- ja tuotantoyrityksiin sekä sote-toimijoihin
050 552 4605
johannes.nummikoski@npcf.fi